شرکت صبا تجارت مطمئن نماینده انحصاری اسکنرهای داخل دهانی و سیستم‌های CAD/CAM در سال ۱۳۹۴ با همکاری جمعی از متخصصان دندان‌ پزشکی و مهندسین مجرب در حوزه‌ی بیومدیکال و بیومکانیک با هدف واردات و توزیع محصولات و تولیدات تجهیزات دندانپزشکی تاسیس گردید. این مجموعه با تکیه بر تجربه و دانش اعضای گروه اقدام به مطالعه‌ی تولیدات و محصولات کمپانی‌های پیشرو و برتر عرصه‌ی دندان‌پزشکی نموده و با توجه به نیازسنجی‌ های صورت پذیرفته در داخل کشور اقدام به واردات محصولات و اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی‌ها نموده است.

در این مجموعه طیف وسیعی از فعالیت‌های حوزه دندان‌پزشکی برقرار بوده که از آن قبیل می‌توان به نمایندگی اسکنرهای داخل دهانی و سیستم‌های CAD/CAM و متریال‌های مورد نیاز آن‌ها اشاره کرد همچنین دوره‌های آموزشی مرتبط با آن در قالب برنامه‌های کوتاه و بلند مدت در داخل کشور و اعزام تیم‌هایی تحت عنوان سفرهای علمی‌ و آموزشی به خارج از کشور و به کمپانی‌های سازنده و پشتیبان محصولات و کنگره‌های تخصصی٬ در حوزه‌ی فعالیت این گروه می‌باشد. همچنین این مجموعه گستره‌ی فعالیت‌ های خود را تا حوزه‌ی فناوری اطلاعات (IT) و اینترنت دنتال مارکتینگ و تبلیغ و مدیریت کسب‌کار دندان‌ پزشکی گسترش داده و به گونه‌ای مستمر و پایدار از تجهیز مطب تا گسترش کسب و کار و تبلیغ همراه دندان‌ پزشکان محترم خواهد بود.

رضایت دوجانبه‌ی دندان‌پزشک و بیمار با خدمات برگزیده‌ای که توسط این گروه تأمین می‌شود محقق خواهد گشت و هدف راهبردی مجموعه‌ی صبا تجارت مطمئن٬ جلب رضایت جامعه‌ی دندان‌پزشکی و اهدای لبخندی زیبا به مراجعین مطب توسط محصولات این شرکت و دستان توانمند دندان‌ پزشکان می‌باشد.

 

واتساپ
باز کردن بستن
آیا به کمک نیاز دارید؟